Barevné schéma:

Stolní tenis - 3. kolo pingpongové ligy 2018 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-3-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
13.03.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
6 (10 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (10 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
PositionJménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1Honza (Jan Dvořák)711944
3
25
2tajda (Zbyněk Tajovský)711845
6
24
3Orel (Marek Orel)621716
31
23
4Zedna (Petr Zednik)621719
16
22
5Romzan (Roman Zetka)531624
-12
21
6mahro (Martin Mahrík)531589
18
20
7Bláža61 (Milan Blaškovič)531506
36
19
8Polot (Tomáš Poloni)441637
6
18
9Hana (Hana Kellnerová)441421
2
17
10Radek_isa (Radek Iša)441525
-22
16
11Chemik (Jiří Pryček)351391
2
15
12MilanPi (Milan Pišl)351404
-16
14
13PetraS (Petra Skrutková)261327
-6
13
14Krusty (Tomáš Juříček)261201
-6
12
15Markett (Markéta Koblihová)171211
-43
11
16volný los (volný los)08899
-10
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-3
PetraSOrel
3
10:12 10:12
2
tajdaChemik
-2
11:5 11:6
-16
RomzanRadek_isa
16
7:11 7:11
16
Bláža61mahro
-16
11:7 11:9
1
HonzaMilanPi
-1
11:6 11:8
2
ZednaMarkett
-2
11:7 11:3
-6
HanaPolot
6
3:11 13:15
-4
volný losKrusty
4
9:11 9:11

2. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
tajdaOrel
-1
9:11 11:5 13:11
14
ChemikMilanPi
-14
11:8 11:8
-2
Bláža61Honza
1
7:11 6:11
3
mahroKrusty
-3
11:8 11:4
4
RomzanPetraS
-4
11:4 17:15
7
ZednaRadek_isa
-7
11:2 12:10
3
PolotMarkett
-3
11:2 11:3
1
Hanavolný los
-1
11:7 11:7

3. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
10
Bláža61Chemik
-10
11:9 11:6
5
Honzatajda
-9
11:6 11:6
-1
Hanamahro
1
8:11 11:8 8:11
-11
RomzanOrel
11
10:12 9:11
3
Markettvolný los
-3
11:9 11:9
-3
PetraSMilanPi
3
9:11 11:5 7:11
4
ZednaPolot
-4
7:11 11:9 11:9
-3
KrustyRadek_isa
3
4:11 6:11

4. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-3
Bláža61tajda
3
5:11 6:11
12
mahroRadek_isa
-12
11:6 11:8
-6
HanaRomzan
6
7:11 10:12
14
OrelHonza
-8
12:10 5:11 11:9
-7
MarkettMilanPi
7
4:11 3:11
2
PetraSvolný los
-2
11:9 11:9
1
ZednaKrusty
-1
11:4 11:2
5
PolotChemik
-5
11:6 11:4

5. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
tajdamahro
2
11:9 10:12 13:11
-15
Radek_isaBláža61
15
4:11 4:11
-14
MarkettKrusty
14
5:11 7:11
-3
PetraSHana
3
9:11 11:8 6:11
11
OrelPolot
-11
11:6 11:6
-5
ZednaHonza
3
5:11 5:11
-6
MilanPiRomzan
6
2:11 7:11
1
Chemikvolný los
-1
11:9 11:9

6. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
Radek_isaChemik
-1
11:4 8:11 11:4
2
HonzaPolot
-4
11:4 11:9
-12
OrelZedna
12
13:15 7:11
9
mahroRomzan
-9
11:7 7:11 11:9
5
Bláža61Krusty
-5
11:2 11:9
-10
MarkettPetraS
10
5:11 6:11
2
tajdaHana
-2
11:5 11:5
1
MilanPivolný los
-1
11:9 11:9

7. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
10
PolotRadek_isa
-10
11:6 11:7
-4
MilanPiOrel
4
2:11 4:11
2
Bláža61PetraS
-2
8:11 11:9 11:7
-7
MarkettHana
7
4:11 4:11
8
tajdaZedna
-8
12:10 11:8
-2
Honzamahro
4
9:11 11:9 11:9
-6
KrustyChemik
6
9:11 7:11
1
Romzanvolný los
1
11:9 11:9

8. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
Radek_isaMilanPi
-2
11:7 13:15 11:8
1
Orelvolný los
1
11:9 11:9
-7
Bláža61Romzan
7
8:11 8:11
-3
Markettmahro
3
9:11 9:11
-3
PetraSZedna
3
7:11 7:11
1
tajdaPolot
1
11:7 6:11 11:6
1
HonzaChemik
-1
11:2 11:6
6
HanaKrusty
-6
11:9 11:4

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Hana Hana Kellnerová

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Krusty Tomáš Juříček

mahro Martin Mahrík

Markett Markéta Koblihová

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

tajda Zbyněk Tajovský

volný los volný los

Zedna Petr Zednik